★★★★★
"Velmi doporučuji , perfektně provedná práce 🤩 "
- Vaness S.
★★★★★
"Na slečnu jsem narazila omylem, ale jsem za to zpětně vděčná 😊 Do o té doby jsem trošku váhala (obecně, zda do toho jít), ale po zhlédnutí jejich prací jsem se odhodlala a jsem taktéž spokojená, ve finále jsem u ní byla už dvakrát 😊❤️ Je s ní naprosto bezproblémová komunikace i domluva termínu, procedura probíhá v příjemném prostředí a s výsledkem jsem byla v obou případech spokojena, stejně jako v případě korekce. Ráda ji doporučím dál 💪👍
- Zuzana T.
★★★★★
"doporučuji Kristy,velice milá,precizní, stará se o klientku,aby bylo vše v pořádku"
- Zdeňka K.
★★★★★
"Minulú sobotu som bola na permanentnom tetovaní očnej linky a obočia. Prístup Kristy bol profesionálny. Ešte pred zákrokom mi všetko vysvetlila a na všetky moje otázky zodpovedala, keďže som mala pochybnosti. Celá procedúra prebehla v poriadku, necítila som žiadnu bolesť a ani teraz po zákroku nemám žiadne vedľajšie účinky. Jej práca je na vysokej úrovni, prístup profesionálny a určite viem, na koho sa obrátiť v budúcnosti. Moja skúsenosť na jedničku. 👍🙏"
- Gabriela O.
★★★★★
"dneska jsem byla na PMU rtech👄 a slečnu Kristýnu doporučuji všemi deseti✋️Šikovná,pozorná,přijemná a rty vypadají super.Určitě doporučuji💯💯"
- Romana T.
★★★★★
"Příjemný a profesionální přístup a pěkná práce 😊"
- Monika N.